Kategorijas

Laika ziņas
Rīga

Nakts, 10.12.2018
 +1..+3 °C
Vējš:  DA, 4 m/s

Rīts, 10.12.2018
 0..+2 °C
Vējš:  DA, 3 m/s

Diena, 10.12.2018
 +2..+4 °C
Vējš:  D, 2 m/s

Vakars, 10.12.2018
 +1..+3 °C
Vējš:  DR, 1 m/s

Citas prognozes

VeselībaVeselības ministrs atzinīgi vērtē Jēkabpils slimnīcas darbu

25.jūlijā pulksten 11.00 Jēkabpils rajona centrālajā slimnīcā tika svinīgi atklāts renovētais operāciju bloks. Atklāšanā piedalījās veselības ministrs Vinets Veldre, kas kopā ar slimnīcas direktoru Ivaru Zvīdri, Jēkabpils rajona padomes priekšsēdētāju Jāni Raščevski un pilsētas domes priekšsēdētāju Leonīdu Salceviču pārgrieza atklāšanas lentu un apskatīja telpas un to iekārtojumu. Visas iekārtas, aparatūra un cits aprīkojums ir atbilstošs mūsdienu prasībām, lai tā izmantošana ir ērta un droša gan personālam, gan pacientiem. Renovācija izmaksājusi vairāk nekā vienu miljonu latu, no kura puse ir saņemta no valsts budžeta.

Ministrs V.Veldre atzina, ka darba ir izdarīts daudz. Viņš paslavēja slimnīcas vadību un celtniekus par to, ka būvdarbi noritējuši kā plānots un piešķirtais finansējums iztērēts lietderīgi. Viņš atgādināja, ka bijis ieradies objektā arī bez pieteikuma, lai pārsteigtu visus nesagatavotus un direktoram par vizīti paziņoja jau atrodoties slimnīcā, taču darbi veikti vajadzīgajos tempos un kārtībā. Vēl atzinīgus vārdus ministrs veltīja visam ārstniecības iestādes kolektīvam, jo remonta laikā neviena nodaļa netika slēgta, un palīdzību sniedza visiem, kas pēc tās vērsās. Jēkabpilieši varētu profesionāli konsultēt kolēģus visā Latvijā kā pareizi izlietot valsts piešķirtos līdzekļus. Šajā periodā ministrija neesot saņēmusi nekādas sūdzības no Jēkabpils rajona centrālās slimnīcas pacientiem, tātad remints normālam darbam traucējis nav.

Jēkabpils rajona padomes priekšsēdētājs Jānis Raščevskis sacīja, ka tagad var redzēt pēc kāda līmeņa jātiecas visai slimnīcai. Vēl ir jāiegulda daudz darba un enerģijas, lai sasniegtu līmeni kāds ir attīstītākās Eiropas valstīs. Tā sasniegšanai jāapvieno slimnīcas vadības un kolektīva, pašvaldību un ministrijas spēki un resursi.

Jēkabpils mērs Leonīds Salcevičs brīdināja, ka izskanējušās uzslavas ir kā avanss un novēlēja, lai cik ērtas un mūsdienīgi ir iekārtotas operāciju bloka telpas, labāk, lai tās būtu tukšas…. Tāpēc vairāk jāvelta uzmanība veselīga dzīvesveida un sporta popularizēšanai.

I. Zvīdris pateicās celtniekiem - ģenerāluzņēmējam - celtniecības uzņēmuma “Jēkabpils PMK”, SIA Siemens”, poļu firmai “Alvo group”, kas Baltijas valstīs kāda projekta īstenošanā piedalījās pirmo reizi un citiem, īpaši, slimnīcas darbiniekiem.

Uz operāciju bloka atklāšanu bija ieradies plašs pulks žurnālistu no Latgales reģionālās televīzijas, Vidusdaugavas TV, Latvijas TV7, laikraksta “Brīvā Daugava”, “Jaunais Vēstnesis”, “Neatkarīgās Rīta Avīzes”, “Latvijas Avīzes”.

SIA “Jēkabpils rajona centrālā slimnīca” ir Jēkabpils rajona padomes kapitālsabiedrība, kuras valdes priekšsēdētājs patlaban ir Ivars Zvīdris. Slimnīca ir nozīmīgākā medicīnisko pakalpojumu sniedzēja reģionā. Tajā ir 15 dažādu profilu nodaļas, slimnīcā strādā vairāk nekā 600 darbinieku.

Publicēts: 25.07.2007 14:21 -1 [-3:+2]
Atslēgvārdi: Vinets Veldre


Lasiet vēl

Vinets Veldre

Veldre uzdos Latvijas slimnīcās veikt valsts finansējuma izmantošanas pārbaudi 24.07.2007 11:21 +1

Arodbiedrība piedāvā parakstīt vienošanos ar Veselības ministriju 02.07.2007 13:41 -2