Kategorijas

Laika ziņas
Rīga

Nakts, 17.02.2019
 +4..+6 °C
Vējš:  R, 6 m/s

Rīts, 17.02.2019
 +1..+3 °C
Vējš:  R, 4 m/s

Diena, 17.02.2019
 +3..+5 °C
Vējš:  ZR, 5 m/s

Vakars, 17.02.2019
 0..-2 °C
Vējš:  ZR, 3 m/s

Citas prognozes

Dzīve15 veidi, kā pateikt es tevi mīlu

1. Mīlestības auglis
No rīta slepus uz apelsīna vai ābola uzraksti ar marķieri „Es tevi mīlu” un ieliec to viņa mēteļa kabatā, portfelī vai somā.

2. Sirds grāmatiņa
Nopērc skaistu mazo blociņu (tik mazu, lai viņš to vēlāk var nēsāt krūšu kabatiņā vai savā portfelī) ar baltām lapām un saraksti tajā ļoti daudz iemeslus, kāpēc tu viņu mīli. Zinu, ka to nav iespējams nosaukt, bet mēģini piefiksēt visas sīkās, mīļās un varbūt pat muļķīgās lietiņas, kāpēc viņš ir viņš un kāpēc tu viņu tieši tādu mīli. Pirmajā blociņa lapā ieraksti MĪLU…otrajā lapaspusē turpini - …TAVU SMAIDU, trešajā….TAVAS SILTĀS PLAUKSTAS… un tālāk… MAIGO ACU SKATIENU… MŪSU KOPĪGOS RĪTUS…TAVAS PIEDEGUŠĀS PANKŪKAS utt. un nobeidz to visu ar vienu vienīgu vārdu…TEVI! Šo mazo sirds grāmatiņu paslēp viņa apģērba kabatā vai kādā citā vietā, kurā viņš to noteikti ātri atradīs.

3. Pasaka par jums
Uzraksti mazu stāstiņu vai pasaku, kurā galveni varoņi esat jūs abi. Piezīmē klāt arī mīļas ilustrācijas. Vari to viņam pati uzdāvināt vari arī paslēpt zem spilvena vai viņa plānotājā.

4. Soda kvīts vietā - mīlestības vēstulīte
Uzraksti mīļu vēstulīti savam mīļotajam vai arī nopērc skaistu kartiņu un ieraksti tajā kaut ko īpašu. Tad vēstulīti vai kartiņu ieliec plastmasas vāciņos un aizliec garām mīļotā cilvēka automašīnas logu tīrītājiem - tur, kur parasti tiek atstātas soda kvītis. Vari to izdarīt laikā, kad viņš ir darbā vai citur, galvenais - lai viņš to nepamana un ir pārsteigts, ieraugot tavu sūtījumu.

5. Sarīko pikniku
Jums noteikti ir bijis kāds ceļojums, pikniks vai brauciens uz jūru, kas palicis spilgtā atmiņā. Mēģini šīs atmiņas atsvaidzināt un radīt jaunas - sarīko šajā aukstajā un dubļu laikā pikniku iekštelpās. Ja īpašās atmiņas jums ir no kāda brauciena uz jūru, izklāj uz grīdas segu, izber stūrīti toreiz salasītos gliemežvākus vai akmeņus, uzliec mūziku ar jūras šalkoņu un sagatavo kādu dzērienu - vai tas būtu vīns vai saldējuma kokteilis, kas taču piestāv jūras noskaņai. Un gaidi, kad mājās pārradīsies mīļotais.

6. Mīlestības vēstulīšu lietus
Sagriez daudz mazas lapiņas, iesmaržini tās ar savām smaržām un uz lapiņām uzraksti mīļus teikumus - Es tevi mīlu, Dievinu tavu smaidu, Simts bučiņas, Gribu tevi utt. Taču dari to vēlu vakarā, kad esi sagaidījusi brīdi, kad mīļotais ir aizmidzis. Tad šīs mazās zīmītes izvieto visur, kur no rīta viņš tās var ieraudzīt - zem skūšanās putām, pielīmētu pie kafijas, viņa kurpē, pie mašīnas atslēgām, makā utt. Gan viņa, gan tava diena iesāksies brīnišķīgi!

7. Īpašā grāmatzīme
Sagatavo skaistu kartiņu un ieraksti tajā „Es tevi mīlu”. Tad šo kartiņu nemanāmi ieliec grāmatā, kuru tavs mīļotais šobrīd lasa - tieši tajā vietā, kuru viņš atzīmējis, kā vietu, kur jāturpina lasīt.

8. Ikdienas mīlestības atgādinājums guļamistabā
Šis ieteikums der pāriem, kuri dzīvo kopā. Guļamistaba ir tā vieta, kur jūs esat divi vien, tā ir jūsu telpa. Tāpēc vari mīļoto pārsteigt ar nelielu vizuālu mīlestības vēstulīti uz sienas. Uzzīmē vai arī uzraksti atzīšanos mīlestībā kādā stūrītī vai vietā, kur jūs to labi varat redzēt no gultas. Kad mīļotais to ieraudzīs, lai arī viņš pieraksta vai piezīmē klāt savu atzīšanos mīlestībā tev. Tad jūs šo skaisto mīlestības vēstuli redzēsiet katru nakti pirms iemigšanas un katru rītu pirms celšanās.

9. Dejojiet kaut virtuvē
Skanot pa radio kādai jaukai dziesmai nekautrējies un uzaicini viņu uz deju. Jā, tepat dzīvojamās istabas vidū vai virtuvē. Pēc neliela mirkļa dejas laikā iečuksti viņam ausī - „Es tevi mīlu.”

10. Pagatavo viņa mīļāko ēdienu
Tev pat nekas nebūs jāsaka, viņš tāpat sapratīs. Viss, ko tu dari, lai viņu iepriecinātu, pats par sevi jau runā mīlestības valodā. Arī viņa iecienītā karbonāde vai uzpūtenis pateiks tavā vietā - mīlu tevi!

11. Uzraksti to uz muguras
Jā, uz muguras, bet ne uz savas. Vakarā gultā ar pirkstu velkot pa viņa kailo muguru, veido burtus un liec viņam minēt, ko tu raksti. Savirknē kādu tikai jums zināmu, īpašu vārdu vai vienkārši uzraksti, cik ļoti tu viņu mīļo.

12. Zvaigžņotās debesi tieši virs jums
Nopērc mazās, luminiscējošās zvaigznītes, kurām ir līpošā aizmugure. Salīmē tās pie guļamistabas sienas, izveidojot kādu īpašu vārdu vai vienkārši sirdi. Tikai šis pasākums tev laicīgi jāplāno - zvaigznītēm vajag paspēt padienu uzsūkt sevī dienasgaismu, lai tās naktī spīdētu, bet mīļotais pa dienu tās nedrīkst redzēt. Tā kā labāk to darīt dienā, kad zini - šodien viņš pārnāks līdz ar tumsiņu.

13. Vēstījums vannas istabā
Ja vannas istabas procedūras veic pirms viņa, pēc dušas no rītiem vai vakaros atstāj uz aizsvīdušā spoguļa uzzīmētu sirsniņu vai arī uzraksti „Mīlu tevi!” Vari uz spoguļa atstāt arī nedaudz uzkurinošāku vēstījumu - „Gaidu tevi!”

14. Čatiņš mājās
Nopērc nelielu tāfelīti, uz kuras var novietot lielos papīru bloknotus un uzstellē to kaut kur mājās, kur tā jums īpaši netraucēs, bet būs arī redzama. Un sāc čatiņu…uzraksti kādu mazu vēsti viņam un lūdz atbildēt. Gaidi, kad viņš uzrakstīs uz tāfelītes tev atpakaļ, tad atkal tu uzraksti, tad viņš, tad tu utt. Varat sarakstīties arī par ikdienišķām lietām - tā var būt vieta, kur atstājat viens otram zīmītes, piemēram, „Vakariņas ledusskapī. Bučas. Tavs lāčuks.” Kad viena lapa pierakstīta, pāršķiriet nākamo līdz bloknots pierakstīts. Mazais, mīļais čatiņš var kļūt par jauku ikdienas tradīciju un lietu, kas jums abiem dāvās smaidu.

15. Modernā mīlestības vēstulīte
Ja jums abiem darbs saistīts ar sēdēšanu pie datora, varat izmantot e-pastu, lai viens otram ikdienā atgādinātu par sevi un virtuāli samīļotu.

Publicēts: 18.08.2009 10:54 [-0:+0]
Atslēgvārdi: mīlestībai, vēstules


Lasiet vēl

mīlestībai

Mīlas vara 18.08.2009 10:52

Nejēdzīgākie padomi mīlestībai! 18.08.2009 10:52

vēstules

Swedbank brīdina par krāpnieciskām viltus vēstulēm 23.05.2009 09:24

LP prasa klientiem drošības naudu par vēstuļu piegādi 22.03.2009 16:00